X
تبلیغات
زمان و شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان درسال 98

tahsil

زمان و شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان درسال 98

آیا متقاضی ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان هستید و از شرایط و زمان ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان در سال 97 -98 اطلاع ندارید؟

آموزش ضمن حین خدمت از لحاظ سازمانی به آن آموزشی گفته می‌شود که پس از استخدام فرد در سازمان صورت می‌گیرد. در این مقاله به معرفی شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان و اطلاع از انواع دوره های ضمن خدمت فرهنگیان و اطلاع ازآزمون الکترونیکی ضمن خدمت فرهنگیان می پردازیم، چراکه اکثر فرهنگیان ازمراحل و سایت ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان 97 – 98  و دوره های ضمن خدمت و بسیاری از موارد دیگر اطلاع ندارند. 

ضمن خدمت فرهنگیان برای توسعه مهارت حرفه‌ای و توانمندی‌های علمی و تربیتی معلمان با ارتقای کیفی آموزش‌های ضمن خدمت و برنامه‌ریزی برای روزآمد کردن اطلاعات تخصصی و تحصیلات تکمیلی معلمان متناسب با نیاز آموزش و پرورش جزو سیاست‌های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش است. این مسئولیت بر عهده مرکز بهسازی منابع انسانی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان و آموزش پرورش هر استان می باشد.

بنابراین در صورتی که متقاضی ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان هستید، برای اطلاع از نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان می توانید از طریق ارتباط با سامانه اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

شروع دوره ضمن خدمت فرهنگیان از ۲۲خرداد لغایت ۸ تیر از طریق سامانه رایا درس می باشد.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان و شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان درسال 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای دریافت اطلاعات روی لینک زیر کلیک نمایید.تاریخ ثبت نام آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان 97-98

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 97 – 98 

تراز لازم برای قبولی در رشته زبان دانشگاه فرهنگیان 97-98

 

سایت ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان 97 – 98

همانطور که توضیح دادیم، ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان با همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برای مدیران، مربیان پرورشی، معاونان پرورشی، دبیران، آموزگاران و هنرآموزان وزارت آموزش و پرورش است. متقاضیان باید با ورود به سایت ltms.medu.ir و درج   کد پرسنلی می توانند نسبت به ثبت نام در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان اقدام نمایند. بنابراین داوطلبان می توانند مدارک لازم را در قالب یک فایل PDF تهیه کرده  و با داشتن  اصل مدارک به محل تعیین شده برای دوره های ضمن خدمت که در فرم ثبت نام مشخص شده، مراجعه نمایید.


منبع:زمان و شرایط ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان درسال 97 – 98


برچسب‌ها: ضمن خدمت فرهنگیان,ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان]زمان ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان,شرایط ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان,نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان 97 - 98,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۴ توسط sara babapor دسته : نظر(0)